درباره ما

ما تفکر ایمن پارسیان هستیم

ما یک تیم کارآمد هستیم

سالها تجربه در امر ایمنی برای بخش تولید و احداث نیروگاه و بهره گیری از دانش روز ایمن سازی محیط های کار، موجب شد بتوانیم افرادی زبده در شناسایی خطرات کاری و روشهای مقابله با آن را برای کنترل حوادث گرد هم آوریم.

شرکت تفکر ایمن پارسیان مفتخر است تا خدمات (نظارت، تامین، اجرا، آموزش) کارگاه و دفاتر شما را به عهده گیرد.

مأموریت و چشم انداز ما

این شرکت با سابقه درخشان در امر طراحی روش های ایمنی کار، بررسی سلامت و طراحی تجهیزات ایمنی، شناسایی و اندازه گیری عوامل شیمیایی و فیزیکی زیان آور محیط کار و صدور گواهی سلامت برای تجهیزات ذکر شده، می تواند شما را در داشتن فضایی استوار از لحاظ ایمنی در احداث سازه های بلندمرتبه و تاسیسات ایمنی آن ، مشاوره و یاری دهنده شما باشد. شناسایی نیاز های ایمنی و خطرات اجرای پروژه ها و ارزیابی و ارائه راه حل های مناسب با شرایط کاری، اقلیم، فرهنگ منطقه و صرفه جویی در اجرای ایمنی از تخصص ما در سابقه 35 ساله، در این رشته در صنایع مختلف می باشد.
ماموریت ما هدایت پروژه های در مراحل (طراحی، ساخت، راه اندازی، بهره برداری و نگهداری) با شرایط مطلوب در بخش HSE (سلامت، بهداشت و محیط زیست) مطابق با استانداردهای ایران و بین المللی برنامه ریزی شده است.
دیدگاه ما داشتن کشوری با سلامت کارکنان این مرزوبوم وعاری از حوادث کاری در طرحی، اجرا ونگهداری پروژه های این مرزبوم و فرا تر از آن داشتن زمینی مملو از سلامت انسان و محیط زیست باشیم.
درباره ما

اعضای تیم کارشناسی

طاهره پروال

مدیرعامل و طراح سیستم کنترل کیفیت در بخش HSE

هادی پروال

کارشناس ارشد ساختمان و طراح احداث بنا

رضا پروال

کارشناس ارشد برق فشارقوی و طراح سیستم برق و تاسیسات برقی

مهدی پروال

کارشناس HSE